0

Професійні процедури по догляду за волоссям від Sensus

Професійні процедури по догляду за волоссям від Sensus

Можливість професійного догляду за волоссям стала особливо актуальною в період обмежень пов'язаних із загрозою здоров'ю. Компанія PROFLINE подбала про те, щоб професійний догляд став доступний кожній дівчині в домашніх умовах. Детальний і зрозумілий опис, а також безліч варіацій по догляду та лікуванню дозволить впоратися з будь-якою проблемою волосся. Наявність у SENS.US відновлюючих процедур для пошкодженого та ламкого волосся дає змогу кожній жінці мати салонний догляд вдома.

Бренд SENS.US був заснований в Італії в 2002 році. Піклуючись про своїх клієнтів, в процесі створення засобів по догляду і лікуванню волосся, компанія використовує тільки натуральні інгредієнти та екологічно чисту сировину.
Компанія С & Р COSMETICS створила унікальний продукт для всіх жінок -PROFESSIONAL RECONSTRUCTION RITUALS / Illumyna.

Нова лінійка Illumyna, надає вам всі необхідні інструменти для проведення салонного догляду в домашніх умовах. Взаємодіючи один з одним, засоби лінійки Illumyna дозволяють підібрати необхідний догляд для будь-якого типу волосся.

СІМ'Я ILLUMYNA

Унікальна лінійка Illumyna від бренду SENS.US складається з ефективних салонних засобів для професійного догляду в домашніх умовах.

SHAMPOO

В лінійці Illumyna представлено 5 видів шампунів. Кожен з 5 шампунів має подвійну дію, а також лікувальний ефект. Шампунь ZeroYellow блискуче нейтралізує небажані жовті тони і готує волосся до подальших процедур.

TREATMENT / ЛІКУВАННЯ

Унікальна салонна процедура від Illumyna призначена для лікування, живлення та зволоження волосся. Їхня дія посилюється при взаємодії з бустерами. Будь-яка жінка може створювати персональні ритуали для волосся виходячи зі своїх потреб і бажань.
Засоби лінійки Illumyna відмінно доповнюють одне одного. Можна отримати безліч процедур по догляду та стайлінгу завдяки можливості комбінувати засоби.
Працюючи в синергії з іншими продуктами, лінійка Illumyna забезпечує салонний догляд і максимальний ефект при проведенні процедур для волосся.

BOOSTER / БУСТЕР Illumyna Sens.Us

Негативний вплив навколишнього середовища, фарбування, використання фена робить волосся вразливим. Регулярний професійний догляд дозволить зберегти волосся м'яким і шовковистим. Інтенсивний салонний догляд Illumyna з взаємодією з бустерами Sens.Us зможе вирішити будь-яку проблему волосся.

Бустер може застосовуватися в поєднанні з масками для волосся Illumyna, а також наноситись самостійно. Завдяки натуральним компонентам, які входять до бустера, посилюється активний вплив на структуру волосся, що гарантує неперевершений результат.

Discipline Plus Booster - ефективний засіб по догляду за кучерявим та сухим волоссям. Активний склад, в якому є рослинний кератин та екстракт Кіноа, позитивно впливають на стан локонів.
Натуральний рослинний кератин ефективно зміцнює структуру волосся, екстракт Кіноа надає додаткового сяйва.

Repair Plus Booster - лікувальний засіб, що допомагає відновити та зволожити структуру волосся. Проникаючи безпосередньо в волосяний фолікул крем-бустер Repair Plus реконструює тонкі й ослаблені локони. При регулярному використанні бустера волосся стає здоровим та еластичним.

Shine Plus Booster - засіб, надає тьмяному волоссю сяючого блиску.
Завдяки кератину, що входить до складу продукту, структура волосся відновлюється, і волосся стає пружним та шовковистим. А екстракт Кіноа, захищає та відновлює фарбоване волосся, надаючи йому блиску та глибини  кольору.

ELIXIR / ЕЛІКСИРИ – доглядові фінальні засоби. У поєднанні з іншими продуктами лінійки Illumyna гарантують чудовий результат. Особлива формули дозволяє змішувати еліксир з іншими продуктами лінійки Illumyna для розширення спектру послуг по догляду та укладці.

Лікування волосся від Sens.Us можливо з ритуалами лінійки Illumyna

РИТУАЛИ ILLUMYNA

ЕТАП 1: ДІАГНОСТИКА

Можливість розслабитись та побалувати себе доглядовою процедурою, яка надає впевненості кожній жінці. Доглядові та лікувальні ритуали Illumyna розроблені спеціально під потреби клієнта з інтенсивним ритмом життя.
Перед початком ритуалу важливо провести діагностику волосся, щоб визначити, який саме догляд вам необхідний.

ЕТАП 2: РИТУАЛ

RITUAL INTENSO TAILOR MADE

Інтенсивна процедура з додаванням Booster (бустер додається виходячи з індивідуальних потреб волосся клієнта).

1 КРОК

Підбираємо Шампунь по типу волосся:

 • NUTRI REPAIR SHAMPOO;
 • NUTRI COLOR SHAMPOO;
 • NUTRI DISCIPLINE SHAMPOO;
 • DAILY VOLUME SHAMPOO;
 • ZERO YELLOW SHAMPOO.

Наносимо шампунь на волосся по всій довжині, інтенсивно спінюємо та змиваємо. Ретельно видаляємо зайву вологу з волосся.

2 КРОК

Створюємо коктейль з (15 грам) маски або кондиціонеру по типу волосся (NUTRI NORMAL & FINE MASK, NUTRI NORMAL & THICK MASK, ZERO YELLOW CONDITIONER) + (5 грам) Booster. Рекомендовано наносити від 1 до 4 видів Boosters.

Наносимо достатню кількість коктейлю на волосся. Волосся повинно бути максимально насиченим всіма інгредієнтами створеної суміші. Необхідно прогріти волосся з нанесеним лікувальним коктейлем на 10-20 хвилин за допомогою термошапки або фена. По закінченні часу витримки промиваємо волосся водою.

3 КРОК

Наносимо еліксир по типу волосся та починаємо укладку.

RITUAL RELAX TAILOR MADE BOOSTER MIX

Інтенсивний відновлюючий догляд для пошкодженого зсередини волосся за допомогою 1 або всіх 4-х Boosters в залежності від потреб клієнта.

Індивідуальна процедура для волосся спрямована на відновлення та реконструкцію структури волосся. Особливо ефективна для пошкодженого та ослабленого, від хімічного випрямлення та знебарвлення волосся.

1 КРОК

Підбираємо Шампунь по типу волосся:

 • NUTRI REPAIR SHAMPOO;
 • NUTRI COLOR SHAMPOO;
 • NUTRI DISCIPLINE SHAMPOO;
 • DAILY VOLUME SHAMPOO;
 • ZERO YELLOW SHAMPOO.

Наносимо шампунь на волосся по всій довжині, інтенсивно спінюємо та змиваємо. Ретельно видаляємо зайву вологу.

2 КРОК

Створюємо коктейль з необхідних за типом волосся бустерів. Рекомендується наносити від 1 до 4 видів Boosters. Необхідно розігріти волосся з нанесеним лікувальним коктейлем 10-20 хвилин за допомогою термошапки або фена.

3 КРОК

Не змиваючи бустери, наносимо маску за типом волосся: NUTRI NORMAL & FINE MASK, NUTRI NORMAL & THICK MASK, ZERO YELLOW CONDITIONER.
Залишаємо на 3-10 хвилин. Після закінчення часу витримки ретельно змиваємо водою.

4 КРОК

Наносимо еліксир по типу волосся та переходимо до процесу укладки. 

RITUAL BENESSERE OIL - NUTRI BLEND OIL

Ефективна відновлююча процедура на основі натуральних олій, яка живить та зволожує сухе і ламке волосся, надаючи йому м'якості і шовковистості.

1 КРОК

Необхідно намочити волосся водою. Видалити зайву вологу і на вологе волосся нанести NUTRI BLEND OIL попередньо відступивши від коренів на 2 см.
Надягаємо захисну шапочку і прогріваємо волосся 5-10 - хвилин за допомогою термошапки або фена.

2 КРОК

Два рази ретельно миємо голову шампунем по типу волосся:

 • NUTRI REPAIR SHAMPOO;
 • NUTRI COLOR SHAMPOO;
 • NUTRI DISCIPLINE SHAMPOO.

Ретельно видаляємо зайву вологу.

3 КРОК 

Наносимо маску за типом волосся на 10 хвилин: NUTRI NORMAL & FINE MASK, NUTRI NORMAL & THICK MASK. По закінченню часу витримки ретельно змиваємо водою.

4 КРОК
Наносимо еліксир по типу волосся та розпочинаємо процес укладки.

RITUAL BENESSERE OIL - ILLUMY LIGHT OIL

Ефективна процедура на основі натуральних олій, яка живить та зволожує сухе та слабке волосся, надаючи йому м'якості і еластичності.

1 КРОК

Необхідно намочити волосся водою. Видалити зайву вологу і нанести ILLUMY LIGHT OIL попередньо відступивши від коренів волосся на 2 см.
Надягаємо захисну шапочку і прогріваємо волосся 5-10 - хвилин за допомогою термошапки або фена.

2 КРОК
Два рази ретельно миємо голову шампунем по типу волосся:

 • NUTRI REPAIR SHAMPOO;
 • NUTRI COLOR SHAMPOO;
 • NUTRI DISCIPLINE SHAMPOO.

Ретельно видаляємо зайву вологу.

3 КРОК 

Наносимо маску за типом волосся на 10 хвилин: NUTRI NORMAL & FINE MASK, NUTRI NORMAL & THICK MASK.
По закінченні часу витримки ретельно змиваємо водою.

4 КРОК

Наносимо еліксир по типу волосся і переходимо до укладки.

RITUAL BENESSERE FLUID - LIFT VOLUME FLUID

Лікувальна процедура, призначена для збільшення об’єму тонкого та позбавленого життєвої сили волосся,  володіє антистатичною дією. Завдяки екстракту бавовника і бамбука, що входить до складу засобів, волосся набуває виразного об'єму.

1 КРОК

Необхідно намочити волосся водою. Видалити зайву вологу і на вологе волосся нанести LIFT VOLUME FLUID попередньо відступивши від коренів волосся на 2 см.
Надягаємо захисну шапочку і прогріваємо волосся 5-10 - хвилин за допомогою термошапки або фена.

2 КРОК

Два рази інтенсивно миємо голову шампунем DAILY VOLUME SHAMPOO.
Ретельно видаляємо зайву вологу.

3 КРОК

Наносимо LIFT VOLUME FLUID в невеликій кількості на волосся і приступаємо до процесу укладки.

Можливість комбінувати засоби для волосся Sens.Us дозволяє жінкам користуватись професійним доглядом в домашніх умовах. Виходячи із потреб волосся, використовується відповідний Booster і/або еліксир в поєднанні з базовими продуктами, такими як шампуні та маски. Всілякі поєднання продуктів лінійки Illumyna, а також тривалість проведення процедури, дозволяють досягти необхідного результату виходячи із потреб волосся і бажання клієнта.

Вартість і рекомендації по професійному використанню продукції можна дізнатися у наших представників або в офісі компанії PROFLINE. Ви можете придбати як окрему продукцію серії Illumyna так і професійний комплекс по лікуванню і догляду за волоссям.

Profline використовує файли cookie, щоб оптимізувати ваш досвід роботи на цьому веб-сайті та запропонувати вам послуги та комунікації з урахуванням ваших інтересів. Продовжуючи переглядати наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Ви можете вiдмовитись вiд їх використання, натиснувши тут вiдмовитись