0

Повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12.05.1991р. всі парфюмерно-косметичні засоби належать до непродовольчих товарів належної якості, та не підлягають поверненню чи обміну.

При отриманні замовлення передивіться покупку в присутності кур’єра. Якщо ви помітили невідповідність товару, брак, чи пошкодження упаковки- ви можете відмовитися від замовлення, а ми обов’язково його замінимо. Всі зауваження щодо товару ми приймаємо в момент доставки.

Телефон для звернення:
+38-050-443-73-28


Наша история

У 2015 році компанія своєчасно змінила стратегію та була представлена в мережі Інтернет. В умовах економічної кризи індустрія краси постраждала одна з перших.

Вловивши нові тенденції, компанія розпочала співпрацю з Інтернет майданчиками «MAKE UP», «PARFUMS», «MODNA KASTA», «ROZETKA». Рішення співпрацювати з інтернет-магазинами надало компанії додаткові переваги.

Бала налагоджена робота з мережею магазинів «АРХІТЕКТОР КРАСИ», а також роздрібними магазинами професійної косметики. Таким чином, була посилена робота з роздрібними клієнтами.

Наявність в арсеналі компанії лінійок засобів для лікування волосся та шкіри голови, в такому бренді як CUTRIN, дозволило налагодити роботу з мережами аптек «ТАС», «Віталюкс», «Пані Аптека» у напрямку трихологія.

У 2015 році компанія відкриває власний Інтернет магазин «БУТІК CUTRIN».

Новим етапом у розвитку компанії було співробітництво з ТОП Косметікс, початком якого було просування торгової марки «CHRISTINA».

2016 рік був відзначений розширенням компанії. Відкривається навчальна студія в місті Київ. Відкриття студії компанії в столиці дозволило вийти на новий рівень та успішно закріпитися в лідерах сучасної б'юті-індустрії.

Керівництвом компанії було прийнято рішення про початок роботи в західному регіоні. У місті Львів була відкрита філія компанії PROFLINE. Компанія бере участь у ключових подіях міста з розвитку індустрії краси, таких як «ДЗЕРКАЛО МОДИ ЛЬВІВ».

Компанія впевнено продовжує розвивати торгівлю з роздрібними клієнтами, починає співпрацю з «BROCARD» та «BOMOND».

Налагоджено успішну співпрацю з «SUBJ». В рамках співпраці з «SUBJ» було проведено безліч навчальних тренінгів по всій Україні по продукції компанії та рекомендаціям по правильному, та ефективному їх застосуванню.

Компанією PROFLINE було прийнято рішення про реорганізацію компанії та побудову нової розширеної структури.

У 2017 році було посилено напрям роботи та співпраці з салонами краси. Салони краси отримали можливість працювати з ефективними і натуральними засобами провідних країн Європи.

У той же час був організований відділ навчання. Кожен майстер салону отримував чітку, покрокову інструкцію по застосуванню продукції по догляду за волоссям. Професійні знання, отримані співробітниками компанії та безліч комбінацій засобів по догляду і лікуванню волосся, дозволило надавати клієнтам салонні послуги високої якості.

Однією із важливих подій 2017 року стало співробітництво і компанією «Чорномор Косметікс». Ця співпраця надала компанії додаткову можливість по збуту продукції та розширенню клієнтської бази салонів краси.

Компанія розширює асортимент продукції і перестає бути монобрендовою. У 2018 році PROFLINE укладає безліч контрактів і завозить на ринок України нові якісні засоби.

Компанія представляє італійські торгові марки «Shot» та «Team» від Cosmetic Center s.r.l.

Також стає ексклюзивним дистриб'ютером Alfaparf Milano в Україні, представляючи торгову марку «Yellow».

У 2018 році було проведено кілька яскравих подій в індустрії краси за участі представників європейських компаній. Іноземні гості були приємно здивовані наскільки активно торгові марки, дистриб'ютором яких стала компанія PROFLINE, були прийняті на території України.

Введення на ринок нових торгових марок передбачало зміни в структурі компанії. Компанія продовжує розширювати свою структуру.

Посилюється робота з салонами краси. Нові торгові марки дають можливість комбінувати засоби і надавати клієнтам ще більше професійних послуг.

Повернення торгової марки CUTRIN. CUTRIN є частиною концерну LUMENE, міжнародного провідного бренду, що спеціалізується на засобах по догляду за волоссям.

У 2018 році було вирішено провести ребрендинг ТМ CUTRIN виробництва Фінляндії, що на сьогодні є лідером серед скандинавських брендів професійної косметики для волосся.

Компанія PROFLINE продовжує розширювати асортимент пропонованої продукції.

У 2019  стає ексклюзивним імпортером і дистриб'ютором LNZ LNDPG FeatureProducts SQ. США в Україні, представляючи провідний світовий бренд «LANZA».

У 2019 компанія PROFLINE продовжує входження на олімп української б'юті індустрії і проводить декілька яскравих заходів за участі іноземних стилістів.

Сучасні динамічні тенденції не дозволяють компанії зупинятися, і вона знову розширює асортимент пропонованої продукції.

Співпраця з італійцями завжди характеризувався ефективністю та додатковими перевагами для обох сторін. У підсумку, на ринку України з'являються дві нові торгові марки − «SENS.US» і «KEZY».

Торгова марка «SENS.US» представлена G & P Cosmetics S.r.l; торгова марка «KEZY» представлена концерном Tricobiotos S.p.A. З 1983 року концерн Tricobiotos S.P.A. займається виробництвом марки «KEZY» і займає лідируюче положення в європейській індустрії краси завдяки власному виробництву, штату експертів і сучасної лабораторії.

2020 рік, визначався спадом споживання через світову пандемію. Індустрія краси постраждала одна з перших. Незважаючи на це, компанія PROFLINE відкриває філію в місті Дніпро та розпочинає роботу над власною інтернет-платформою.

Запуск інтернет-магазину https://pl-beauty.com.ua/ компанії PROFLINE.

Діяльність компанії в умовах адаптивного карантину, дозволила своєчасно створити інтернет-платформу для продажу та популяризації професійних засобів по догляду за волоссям сучасних світових брендів.

Profline використовує файли cookie, щоб оптимізувати ваш досвід роботи на цьому веб-сайті та запропонувати вам послуги та комунікації з урахуванням ваших інтересів. Продовжуючи переглядати наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Ви можете вiдмовитись вiд їх використання, натиснувши тут вiдмовитись