0

Лікування та профілактика випадіння волосся з Cutrin та Lanza

Лікування та профілактика випадіння волосся з Cutrin та Lanza

Питання профілактики випадіння волосся - це проблема, з якою стикається кожна друга жінка в сучасному світі.

Сучасні трихологи акцентують на тому, що дієти, погане харчування, хронічні хвороби, постійні стреси, тривалий прийом медикаментів є причиною диффузної втрати волосся.

Диффузійна алопеція досить часте явище в сучасному світі. Воно характеризується рівномірним випадінням волосся, викликаним дією внутрішніх або зовнішніх факторів.

Дифузна алопеція має 2 форми: Telogen effluvium і Anagen effluvium.

У свою чергу, андрогенна алопеція характеризується випадінням волосся, пов'язаним з надмірним вмістом чоловічого статевого гормону тестостерону або підвищеною чутливістю волосяних фолікулів до тестостерону.

Діагноз ставиться на підставі скарг, історії хвороби, а також фізичного огляду. Об'єктивний метод обстеження в трихології - це тріхоскопія та фототріхограмма аналізів.

L'ANZA є лідером в індустрії краси в сфері лікування шкіри голови. Склад продуктів розроблених для лікування шкіри голови, містить ефективні активні речовини, екстракти рослинного походження, які позитивно впливають на шкіру голови та захищають структуру волосся.

Продукція L'ANZA широко відома серед професіоналів індустрії краси, завдяки своїй результативності та безлічі незалежних експертиз, що показують її ефективність.

Використання тріхологічних технологій L'ANZA, таких як Nano Science 102, повертає волоссю здоров'я і блиск. Проникаючи глибоко в кору волосся і насичуючи її цілющими елементами, система кератиновой терапії відновлює структуру волосся завдяки наявності в складі кератинового білка.

Система кератинового білка ефективно лікує пошкоджене волосся і має високу результативність. Новітні інгредієнти і унікальні технології, які використовуються при створенні продуктів призначених від випадіння волосся забезпечують високу результативність засобів L'ANZA.

Лінійка продуктів L'ANZA представлена системою Healing Nourish проти випадіння волосся.

HEALING NOURISH

STIMULATING SHAMPOO / Шампунь для стимуляції росту волосся

Шампунь, призначений для росту і живлення волосся. Активні інгредієнти, які входять до складу лінійки Healing Nourish, очищують шкіру голови від шкірного сала і мертвих клітин, живлять волосяний фолікул і блокують ДГТ.

Шампунь не містить шкідливих речовин, таких як хлорид натрію і фосфати.

Використання: Нанести шампунь для стимуляції волосся, спінити і залишити на 3 хвилини. Зробити легкий масаж голови, а потім ретельно змити. Після нанести на волосся кондиціонер Healing Nourish.

STIMULATING CONDITIONER / Кондиціонер для стимуляції росту волосся

Кондиціонер є головним ефективним засобом, що вирішує проблему випадіння волосся.
Призначено для ламкого та тонкого волосся. Завдяки впливу активних інгредієнтів Stimulating Conditioner забезпечується сяйво і активний рост волосся.

Використання: Нанести кондиціонер на попередньо очищену шкіру голови, ретельно спінити і залишити на 1-2 хвилини. Додатково, по довжині волосся, рекомендується використовувати маску для волосся L'ANZA по типу волосся. Змити великою кількістю води.

STIMULATING HAIR TREATMENT / Спрей для стимуляції росту волосся

Це унікальний засіб, який не потребує змивання. Спрей для стимуляції волосся живить волосяну фолікулу, завдяки поліпшенню кровообігу. Волосся стає тонізоване та свіже, а також довше зберігається у фазі Анагену.

Використання: Нанести засіб після використання шампуню і кондиціонеру Healing Nourish. Не потребує змивання! Слід наносити після кожного миття голови.

Лінія професійних засобів по догляду за волоссям Кутрін розробила спеціальні засоби від передчасного випадіння волосся BIO + ENERGY BOOST.

Лінія для лікування волосся, що спеціально розроблена для чоловіків, містить технологію Recharge Energy засновану на натуральному екстракті кори північної сосни і інгредієнтів Procapi1 і Redensy1 які мають позитивний вплив на волосся.

ЗАСОБИ BIO + ENERGY BOOST

ШАМПУНЬ BIO+ ENERGY BOOST - призначений для зміцнення волосся у чоловіків.

СИРОВАТКА BIO+ ENERGY BOOST - Крем-бустер для зміцнення волосся у чоловіків.

ШАМПУНЬ BIO+ STRENGTHENING - призначений для тонкого волосся і стимуляції росту волосся у жінок.

Слід використовувати з сироваткою і кондиціонером BIO + Strengthening.

КОНДІЦІОЕР BIO+ STRENGTHENING - рекомендується для тонкого волосся, забезпечує еластичність, надає блиск волоссю.

Слід використовувати з сироваткою та шампунем BIO + Strengthening.

Сироватка BIO + STRENGTHENING SCALP SERUM - зміцнююча сироватка для шкіри, прискорює ріст волосся.

Слід використовувати з шампунем і кондиціонером BIO + Strengthening.

В очікування швидкого результату потрібно пам'ятати, що лікування в трихології тривалий процес. Жоден із засобів не здатен забезпечити разючі зміни за короткий час. Необхідно набратися терпіння. В середньому, на третій місяць лікування з'явиться поліпшення стану волосся.

Profline використовує файли cookie, щоб оптимізувати ваш досвід роботи на цьому веб-сайті та запропонувати вам послуги та комунікації з урахуванням ваших інтересів. Продовжуючи переглядати наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie. Ви можете вiдмовитись вiд їх використання, натиснувши тут вiдмовитись